Kariéra

Senior konstruktér technického oddělení

SENIOR - KONSTRUKTÉR TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ

Odborně vést a rozvíjet tým konstruktérů, dle konstrukční dokumentace zajistit podklady přípravy výroby pro portfolio Nera Displays s.r.o.

Společnost NERA DISPLAYS s.r.o., přední výrobce produktů pro podporu prodeje, (tj.produkty POS and POP, vybavení obchodů), hledá kandidáty pro pozici Senior-konstruktér.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vede tým designérů, konstruktérů tak, aby dodávali úspěšná řešení pro zákazník
    • Garantuje zvolené tech.řešení, kontroluje
    • Vede / zastřešuje / podílí se osobně na projektech
    • Rozvíjí a motivuje tým

  • Přímo se podílí na přípravě technické dokumentace do podkladů pro výrobu
    • Katalogizace nabídek/výrobků
    • Kontrola technické dokumentace a převedení TD do výroby
    • Předpis balení a balící postup, montážní návody aj.

  • Komunikuje dovnitř i vně společnosti
  • Podílí se na optimalizaci stávajících procesů a vytváření nových

POŽADAVKY

  • VŠ / SŠ technické zaměření (strojírenství), popř. člověk z oboru se zaměřením na kovovýrobu, zámečnictví
  • Prokazatelná aktivní zkušenost na pozici konstruktéra min 5let (modelování, tvorba výkresů,…)
  • Prokazatelná zkušenost s vedením týmu min. 2 roky
  • Znalost konstrukčních 3D CAD programů – hlavně Autodesk Inventor
  • Znalost databázových systému (Vault, Windchill,…)
  • Schopnost prosazovat nové změny
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • Zázemí silné tuzemské společnosti s více jak 25-ti letou tradicí
  • Vynikající výrobní technologie
  • Rozvoj jazykových dovedností s možností okamžitého aktivního využití
  • Spolupráci na mezinárodních projektech, zajímavou a různorodou práci
  • Příjemný tým a firemní benefity

​Zasláním životopisu do společnosti Nera Displays s.r.o., dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi Nera Displays s.r.o. a to pouze pro účely výběrového řízení o zaměstnání a to maximálně po dobu jednoho roku od jejich odeslání.

KONTAKT PRO ZASÍLÁNÍ ŽIVOTOPISŮ

NERA DISPLAYS s.r.o.
nemcova@neradisplays.cz

x
NERA displays